Slider

Kıymetli öğrencilerimiz, on hafta önce başladığımız bilgi yarışmamızı bu hafta nihayete erdirdik. Yaptığımız bu etkinlikte amacımız sadece sizleri yarıştırmak değil; bilgilerinizi pekiştirmek, sizlere yeni şeyler öğretmek, kendinize olan öz güveninizi arttırmada katkıda bulunmak ve vaktinizi dolu dolu geçirmenize vesile olmaktı. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ve sizin yarışmamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alaka bunda başarılı olduğumuzu bize gösterdi. Sitemizdeki içerikleri sizler için daha faydalı kılmak ve genişletmek adına sizlerden bir süre ayrı kalacağız. Bu süre zarfında sitemizde olmasını istediğiniz faydalı içerikleri bizlere mail yoluyla paylaşabilirsiniz. Sitemiz güncellendiğinde sizlere SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sayılarla Biz

0
Kişi Sitemizi Ziyaret Etti
0
Kişi Yarışmamıza Kayıt Oldu
0
Kişi Referans Oldu

Final Puanı

10 Haftalık heyecanlı ve eğitici maratonumuz sona erdi. Hep beraber eğlenirken öğrendik. Birçok ödül kazandık. Beklenen zaman geldi. Final puanını öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsin. 

Final puanı hesaplanırken katıldığınız tüm yarışmaların toplam puanı hesaplandı. Göstermiş olduğunuz başarılardan dolayı tebrik ederiz.